מפגש טרנספורמציה וקסמים בתמיכת מסרים מקלפים

מפגש ליצירת נקודת זינוק קוונטית


מפגש מיקוד טרנספורמטיבי, במהלכו נוצר זינוק קוונטי, המאפשר שינוי פנימי מדויק ותנועה מהירה יותר קדימה, אל עבר רמת התודעה הבאה. המפגש כולל שימוש בכלים פרקטיים מעולם המודעות, המיועדים לתרגול ולהטמעת דפוסי התנהגות חדשים. הכלים מסייעים לדייק את השלב הבא של תהליך השינוי הפנימי. 

אחד הכלים הפרקטיים בהם נעשה שימוש הוא, קלפים מיוחדים אותם פיתחה דפנה כהן בהתבסס על ידע שרכשה במשך למעלה משני עשורים. פתיחת הקלפים מספקת נקודת מבט מדויקת על החלק החשוב, בו יש להתמקד על מנת לייצר תנועה פנימית ושינוי. משם ניתן לזנק אל רמת התודעה הבאה, פיסית ומטפיסית באחת.

פתיחת הקלפים הקוונטית מתבססת על בחירה מתוך שלוש קבוצות קלפים שונות:
* ערכים: המייצגים עולמות של רגש
* גוף: המייצג מוקדים אנרגטיים
* שפע בעידן החדש, הממד החמישי: עקרונות חדשים להתנהלות בעולמנו החומרי, הנתון במהפך מהותי

משך המפגש: שעה וחצי
מיקום:  ניתן להיפגש פיזית במרכז הארץ או דרך מדיה דיגיטאלית
מחיר: 450 שקל

alt

מה אומרים עליי

אופירה שגיא
מאסטרית ומטפלת בתודעת על
קרא עוד
"שימוש בקלפים המקסימים שיצרה דפנה כהן מאפשר פרספקטיבה בהירה לגבי המצב המודעותי הנוכחי. בכל שאלה שבה אני רוצה להתמקד, הפריסה הינה של שלושה קלפים המהווים תהליך שעלי לעבור במודעות וממקדים אותי על התחנות שעלי לשים לב אליהן בדרך. הקלפים יפייפיים ומכילים ציור ומסר מודעותי המחבר להבנה של חוקי הבריאה הקשורים לשפע בעידן החדש. הקלפים קלים לשימוש ויוצרים חיבור פנימי מיידי שנותן ראיה עמוקה המאירה אלמנטים במודעות הפנימית. בנוסף האיורים המרהיבים מוספים נופף תחושתי מרומם נפש ממליצה מכל הלב כיף והנאה לצד למידה מעמיקה. תודה לדפנה🙏🥰"
טליה מצפוןמורת דרך לחיים ויזמית נדל״ן בארה״ב.
קרא עוד
"סדרי העולם המוכר והנוח התהפכו לנו והכניסו הרבה אי ודאות ופחדים לחיים של כולנו. כשנגיף הקורונה יפרד מאתנו נמצא את עצמנו בעולם אחר, חוקי המשחק ישתנו ונצטרך כלים חדשים כדי להתנהל בו בצורה אפקטיבית ונכונה. זה הזמן של כל אחד ואחד מאתנו לעצור, להקשיב, לקבל ולהטמיע דפוסי חשיבה חדשים. בפגישה קצרה ומרתקת דפנה עשתה לי פתיחת קלפים שהאירה כמו קרן לייזר על מקום עמוק שבו נדרש ממני לעשות שינוי, כדי ליצר זרימה של תנועה שתוביל אותי לרמה תודעה חדשה. תודה לך דפנה יקרה על הכלי המדהים שפיתחת, כלי שיאפשר לכל מי שיבחר בו להתחבר לשפע בעידן החדש ❤️"
אורנה מרוםליווי תודעתי לעסקים מבוססי שליחות חיים, מנחת אקסס קונשסנס ומורה לתיקשור
קרא עוד
"כבר כמה ימים מנסה להעביר במילים את מה שאני חווה אבל כשאת עוברת למצב הווה, ואין משמעות לעבר או פחד מהעתיד, גם המילים נעלמות. לא עבר שבוע מאז הסשן איתך, שהיה עוטף ומעצים ומצד שני חד, מדויק ולא מתייפייף. כזה שמוביל אותך דוך לתוך עצמך ואל מעבר, לא עבר שבוע, ואיזו קפיצה קוונטית שנעשתה בלי שום מאמץ. כאילו רק עצם הנוכחות שלך איתי, מולי, התמירה את הישן לחדש. אני יודעת שזו רק ההתחלה, תודה לך אהובה על כך שאת מעוררת ענקים, פיות, מלאכים ומנהיגים!"
הקודם
הבא

רוצים לקרוא עוד על דפנה? 

רוצים ליצור איתי קשר? לחצו על אחת האופציות

מספר טלפון 054-902-3435

מילאנו 393510734948+

מייל iwasborntobeme2020@gmail.com

ליצירת קשר דרך טופס